Wernisaż wystawy studentów MFF „Kwadrat” „WIDZIEĆ WIĘCEJ” styczeń 2010

W dniu 23 stycznia 2010 roku w Galerii Sztuki Najnowszej w Gorzowie Wielkopolskim odbył się wernisaż naszej wystawy zat. „Widzieć więcej”. To druga edycja tego przedsięwzięcia, mającego swoją premierę w grudniu 2009r. w wałbrzyskiej Galerii Pod Atlantami. Rozszerzyliśmy skład uczestników o kilka osób, zdecydowaliśmy się też wystawić prace kilku spośród zespołu wykładowców Kwadratu. Studenci pokazali wybór z prac dyplomowych z lat 2007- 2010r., a istotnym ich uzupełnieniem było zaprezentowanie prac multimedialnych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród słuchaczy szkoły. Otwarcie wystawy miało ciepły i uroczysty charakter, dopisali wernisażowi goście, w tym prasa, radio i telewizja, a sama Galeria od strony organizacji wystawy wykazała pełny profesjonalizm. Po wernisażu wykład nt. „Wybrane aspekty propedeutyki fotografii” wygłosił dr Piotr Komorowski, wykładowca Szkoły, także uczestnik wystawy.

W wystawie udział wzięli:

STUDENCI

Dagmara Dominik, Elżbieta Drewniak, Dawid Gąsiorek, Marcin Gryt, Magdalena Karpińska, Halina Marduła, Bartosz Mokrzycki, Jowita Nowicka, Agnieszka Pałczak, Rafał Solski, Alina Ścibor, Agata Walkowska, Aleksandra Wittenberg

WYKŁADOWCY

Katarzyna Karczmarz, Piotr Komorowski, Romuald Kutera, Karol Krukowski, Małgorzata Skoczylas

Z roku na rok przybywa nam interesujących prac dyplomowych, co daje dobrą bazę tak Szkole jak i samym absolwentom, dla planowania i budowania przyszłych – małych i dużych, a także tematycznych i innych wystaw, dostosowanych do salonów wystawienniczych w kraju i zagranicą.

Inne informacje o wystawie:

www.fotopolis.pl/index.php?n=10321

www.mosart.pl/galeria-gsn-aktualnie.html