LUCIA Awards 2008

Małgosia SkoczylasAbsolwentka „Kwadratu” (2008), Małgorzata Skoczylas zdobyła pierwszą nagrodę w kategorii „NATURA” i dwa wyróżnienia w kategoriach: „FINE ART” i „ARCHITEKTURA” w międzynarodowym konkursie fotograficznym w Los Angeles. Podczas tegorocznej edycji (2008) do udziału w konkursie zgłosiło się ponad 20 tys. fotografów ze 124 krajów.

„Pilsner Urquel International Photography Awards” to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych świata. Przyznawane w nim statuetki Lucie Awards często nazywane są „Oscarami fotografii”. Co roku na konkursie w 16 kategoriach napływa około 20 tysięcy zgłoszeń z całego świata - zarówno od profesjonalistów jak i amatorów. Szesnastu zwycięzców z każdej kategorii rywalizuje następnie o tytuł Międzynarodowego Fotografa Roku, statuetkę Lucie Award oraz nagrodę finansową w wysokości 10 000 dolarów. Wręczanie nagród odbywa się podczas gali LUCIA AWARDS w Nowym Jorku.

Statuetkę Lucie Award w minionych latach otrzymmali m.in. William Klein, Helmut Newton, Gerd Ludwig, Kenro Izu, Lord Snowden.

Gratulujemy Małgosi Skoczylas!

Nagrodzone fotografie